W ramionach O Betclic Bonus?

Za pomocą tej promocji bukmacher nagradza wszystkich fanów taśm, czyli kuponów wielokrotnych, posiadających naprawdę wiele selekcji. Jeśli spełnisz regulamin promocji, czyli przygotujesz kupon z co najmniej pięcioma selekcjami, w tym każda o kursie min. 1.20, otrzymasz specjalny bonus, zwiększający wygraną o 7%. Do tej oferty nie jest konieczny w Betclic kod promocyjny, a wystarczy rejestracja i wysłanie kuponu. Dodatkowo, im więcej zdarzeń wrzucisz na swój kupon, tym na wyższy bonus się załapiesz.

Wystarczy przejść proces rejestracji, wypełnić prosty formularz, wpisać kod bonusowy i można grać. Wpłacenie depozytu i postawienie pierwszego zakładu albo się uda i będzie skutkować wysoką wygraną, albo niestety się nie powiedzie – wtedy odbierzesz cashback do 550 zł. Elementem, którego brakuje w zakładach na żywo Betclic jest podgląd innych wydarzeń, które mają się niedługo rozpocząć.

Pięć technik, które powinieneś wiedzieć o Betclic Bonus

W trzecim i ostatnim kroku wypełniasz dane logowania – musisz ustawić login, hasło oraz wprowadzić Betclic kod promocyjny. Jeśli chcesz otrzymać wyższy cashback wpisz wybrany przez siebie kod. Po zatwierdzeniu limitów możesz już korzystać z oferty bukmachera.

Dlatego czasem lepiej jest poczekać nieco z wzniesieniem zakłady, aby móc otrzymać lepszy kurs na poszczególne zdarzenie. W większości przypadków na taki  można postawić maksymalnie 25 złotych – przy czym nie musi to być zakład typu SOLO, możemy dołączyć go również do kuponu wielokrotnego. Co ważne – odróżnia się on od innych kursów tym, że w prawym górnym rogu oznaczony jest rakietą. Zwrot za ewentualnie przegrany zakład zostanie przyznany jako freebet, po odjęciu podatku od gier (12% stawki). Wspomniany wyżej cashback do 550 złotych to standardowa oferta promocyjna Betclic adresowana do wszystkich klientów w serwisie. Kody promocyjne to sposób na uzyskanie dodatkowego prezentu i większego bonusu na begin.

Jak Zarejestrować Się I Wykorzystać Betclic Kod Promocyjny Betplmax?

Tylko dla takiego zakładu przysługuje w Betclic cashback. W przypadku bukmachera Betclic masz możliwość utworzenia konta gracza zarówno na stronie internetowej, jak i przy pomocy aplikacji mobilnej. Oba procesy rejestracji są identyczne, zatem ograniczymy się do ogólnego opisu jej przebiegu. Wyjątkowej strefie przeznaczonej dla wszystkich pełnoletnich, zainteresowanych tematyką sportu, którym zakłady bukmacherskie są mniej lub bardziej znane. Typy na dziś, jutro, pojutrze — to wszystko w jednym miejscu! Konto tymczasowe jak sama wskazuje możemy otrzymać na pewien określony czas.

 

Warto Wiedzieć O Zakładzie Bez Depozytu W Betclic

 

Jest to prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku wprowadzisz swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko. To właśnie one stanowią podstawowy przelicznik przyszłych wygranych, dlatego ich wysokość okazuje się jednym z kluczowych parametrów inwestycyjnych. Bonus Boost sprawia, że poprawne wytypowanie wyniku meczu przynosi zysk wyższy o kilkadziesiąt procent od tego, który byłby możliwy do uzyskania w normalnym trybie. Aby wykorzystać bonus Betclic w pierwszej kolejności należy oczywiście się zarejestrować.

Takie bonusy znajdziemy na przykład u bukmacherów STS, Fortuna czy TOTALbet. Przygotowany przez Betclic kod promocyjny brzmi. Wklep go podczas rejestracji, a następnie odbierz od bukmachera bonus powitalny – cashback do 200 zł, wypłacany w formie freebetu. Czytaj dalej, żeby poznać dokładne warunki bonusu powitalnego od Betclic.

Na konsultanta Betclic czeka się średnio dwie minuty – wszystko zależy od godziny, w której nawiążecie kontakt. Bukmacher Betclic Polska oferuje mnóstwo akcji promocyjnych, które gwarantują darmowe zakłady bez depozytu. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych  z licencją Ministerstwa Finansów.

About the author